Kilka spraw związanych z wyjazdem do Albanii

dnia

1. Po pierwsze mam pytanie, czy ktoś sprawdził, czy wystawiony plik do nawigacji działa ? Czy możecie go wczytać i na podstawie punktów wyznaczyć trasę ? Mam już opracowane pozostałe odcinki i nie wiem, czy je wystawiać.

2. Czy dobrze rozumiem, że chcemy przedłużyć pobyt w Kotorze ? Oddano dwa głosy na taką właśnie opcję. Ja nie głosowałem, ale jestem za. Czy mam przedłużać rezerwację w Kotorze o jeden dodatkowy nocleg ?

3. Poprawione logo poniżej. Czekam na kolejne uwagi.

Albania2015_en_logo

4 komentarze Dodaj własny

 1. daro pisze:

  podejmowałem próby zaciągnięcia tego pliku, ale bez sukcesu. chciałem dziś z Tobą o tym pogadać, ale właśnie drzemałeś po niedzielnym obiedzie….:-)

  Polubienie

  1. akospl pisze:

   Nie drzemałem 🙂 Nadal byłem na obiedzie. Urodzinowym mojej mamy. A teraz jest mecz. To ja może zadzwonię jutro i się dopytam.

   Polubienie

 2. ASz pisze:

  1. Ja sprawdziłem plik do nawigacji. Jutro sprawdzę raz jeszcze i odpowiem, czy działa jak trzeba.
  2. Kotor 2 noce ok. Sądzę jednak, że musimy powrót przewidzieć na sobotę.
  3. Logo przepiękne, do 3 trzeba dodać rd -> 3rd edition
  4. buzi

  Polubienie

 3. akospl pisze:

  Powrót z Kotoru do Polski jest możliwy w ciągu dwóch intensywnych dni, ale tylko dla tych, którzy mieszkają w południowej części naszego kraju. Michał i Darek mogą nie dotrzeć do domów w sobotę. Ale chętnie ich ugościmy na południu. Z Kotoru do Żor (punkt startu) jest 1217 km, najkrótszą drogą. Realne jest dotarcie pierwszego dnia w okolice Pecsu/Mohacsa, a drugiego do Żor. Problem polega na tym, że musielibyśmy jechać tą samą trasą, którą robiliśmy już wielokrotnie. Alternatywą jest jazda według planu zapisanego na stronie Albanai 2015. Wtedy do Żor docieramy w niedzielę koło południa. A to daje szansę na dotarcie do Poznania znaczy Swarzędza i do Warszawy znaczy na Pragę niedzielnym wieczorkiem. Oczywiście, jeśli rozstalibyśmy się w Kotorze i posiadacze GS-ów wcisnęliby gaz do dechy, to będą na miejscu szybciej niż jednocylindrowce – Michał, Alek i akos.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s